Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona główna      O firmie      Kontakt      Płatności      Regulamin
Login      Hasło  

O firmieBazujemy na doświadczeniach, które zdobyliśmy zajmując się przez ostatnie 10 lat sprzedażą oraz serwisem sprzętu komputerowego.
Poza naszymi umiejętnościami i wiedzą charakteryzuje nas dbałość o każdy szczegół przy realizacji zamówień na towary oraz przy serwisowaniu komputerów i notebooków.

Prowadzimy Profesjonalny Salon Komputerowy, który praktycznie w każdym przypadku potrafi pomóc klientowi.

Szeroka oferta, aktualizowana codziennie i zawierająca kilkanaście tysięcy produktów daje doskonałą możliwość wybierania spośród tego co w danym momencie w ofercie rynkowej jest najciekawsze a co za tym idzie nasi Klienci mogą dokonywać najlepszych wyborów w danej grupie towarowej.

O naszym profesjonalizmie świadczy przede wszystkim serwis. Naprawiamy oraz modernizujemy komputery i notebooki stare, nowsze i najnowsze, dając klientom to czego oczekują od firmy komputerowej, gdyż obecnie większość firm jest nastawiona na to, aby w łatwy i szybki sposób sprzedać jak najwięcej towaru przez Internet. Niestety w razie problemów serwis jest często złem koniecznym. Nasz serwis potrafi naprawić kartę graficzną czy płytę główną komputera, w notebookach lutujemy złącza, wymieniamy chipy, naprawiamy zawiasy, wymieniamy matryce. Potrafimy naprawić każdy komputer i notebook pod warunkiem, że jest to korzystne pod kątem ekonomicznym dla Naszych Klientów.

Z poważaniem
załoga znak.pl